Zdobądź praktyczną wiedzę

Czy chciałbyś/-abyś w jednym miejscu otrzymać wiedzę, praktykę i wsparcie społeczności i Eksperta? 
Jeśli tak, to Design Mentorship jest dla Ciebie! 

Zapewnimy Ci wsparcie od A do Z. Przebranżowienie czy zdobywanie umiejętności to nie tylko wiedza, to transformacja na którą składa się kilka etapów.

 

Jako Mentee (Uczestnik) drugiej edycji Design Mentorship otrzymasz kompleksowe wsparcie na drodzę rozwoju projektanta. To nie tylko mentoring. To także poznanie swoich mocnych stron, zrozumienie jak działają nawyki, a także otrzymanie wsparcia od Trenerów z zakresu Umiejętności Miękkich i Rekrutacji.

 

Wszystko ku praktycznej nauce i doświadczeniu w #morethanux!

Stwórz swoje portfolio razem z firmami i Ekspertami !
 

Pracuj z Mentorem

Rynek szkoleniowy daje dużo teorii a mało praktyki. Projektant rozwija się przez doświadczanie, dlatego Nasza Organizacja stawia na Twój praktyczny, spersonalizowany rozwój. Na przestrzeni 3 miesięcy będziesz współpracować z Mentorem, który będzie wskazywał Ci kierunek i dzielił się swoim doświadczeniem. Najszybciej rozwiniesz się otrzymując konstruktywny feedback.

2

Zaprojektuj projekt dla Firmy/Startupu

Robisz portfolio? Nie chcesz realizować wymyślonego projektu? Zaprojektowaliśmy przestrzeć, żebyś mógł/-a projektować razem ze Startupem pod okiem Mentora. Nauczysz się pracy w realiach rynkowych, pełnych zmian, niż budować akademicki, statyczny projekt. Z pewnością na rekrutacjach zostanie on doceniony! Wiedza i praktyka w jednym - nie ma nic lepszego dla rozwoju.

3

Poznaj siebie i swoje mocne strony

Aby się rozwijać, musisz poznać siebie. Dlatego też każdy z Uczestników weźmie udział w warsztatach z Mocnych Stron z Certyfikowanym Trenerem Gallupa (Strengsfinder). Zobaczysz w czym się lepiej czujesz, żeby jak najlepiej wykorzystać swój potencjał. Również otrzymasz wiedzę z zakresu psychologii, nawyków i motywacji. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaprojektujemy takie rozwiązania, żebyś zdobywał wiedzę z przyjemnością.

4

Buduj społeczność i klub Projektantów

Po przejściu przez Mentoring nie zostawiamy Cię samej/samego. Dzięki współpracy z firmami, chcemy polecać Naszych Uczestników i tworzyć im praktyki na rynku. Budujemy relacje, kontakty i Twoją karierę!

5

Zdobądź praktyki / staż / pracę!

Dajemy Ci kierunek, wsparcie, wiedzę, ale też pomożemy Ci zdobyć pracę. Pracując z Naszymi firmami, masz większe możliwości, żeby kontynować pracę.

1. Aplikacja

Odpowiedz na pytania w Naszym formularzu. Będzie on dostępny na stronie od 27 września do 10 października 2021.

2. rozmowa z mentorem

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, przechodzisz do drugiego etapu. Czeka Cię rozmowa z Mentorem, żeby sprawdzić czy jest "chemia" - to żaden test wiedzy :)

3. Ustalenie formalności

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, zapoznajemy Cię z zasadami organizacji, wprowadzamy Cię w świat naszego ekosystemu. Jest to czas na podpisanie umowy i realizacje płatności.

4. startujemy!

2 listopada rozpoczynamy wspólną pracę - jesteś w organizacji Design Mentorship!

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • Grupa FB