top of page
Joanna_Rutkowska_.png

Joanna Rutkowska

Obszary Ekspertyzy

Service Design | Design Research

Poziom

Begin | Grow | Leadership

Język

Polski | Angielski

Dostępność

Mentoring on Demand | Mentoring Zespołowy

Znajdź mnie
  • LinkedIn
  • Instagram
Historia w DM

Mentorka w 4 edycji

Porządkowaniu wiedzy o projektowaniu usług- podzielę się moimi doświadczeniami biznesowymi i akademickimi

Zdobyciu umiejętności tworzenia autorskich narzędzi badawczo-projektowych, które sprzyjają współprojektowaniu

Rozwinięciu umiejętności związanych z prototypowaniem usług: w świecie usług najważniejsze są interakcje i relacje, dlatego istotne jest wchodzenia w różne role i odgrywania scenariuszy

Planowaniu sesji warsztatowych, które inspirują, zachęcają do działania i współprojektowania

Znalezieniu najlepszej formy komunikowania wyników design research do biznesu

Dowiesz się ode mnie o->

Bio

Joanna działa na przecięciu dizajnu i badań, biznesu i edukacji oraz technologii i sztuki. W DESIGN PROVISION zajmuje się badaniami związanymi z projektowaniem usług. Jej ambicją jest dostarczanie wiedzy, która skłania do działania.
W ramach doktoratu zrealizowanego na Tallinn University w Estonii, stworzyła narzędzie do przekazywania wyników pracy projektantów do biznesu. Jest absolwentką informatyki. Zainteresowanie interakcją człowiek-komputer sprawiło, że zajmuje się projektowaniem.
Na KULeuven w Belgii poznawała tajniki sztucznej inteligencji. Praktykę projektową doskonaliła w StudioLab na TUDelft w Holandii. Uczyła się pisać o dizajnie w School of Visual Arts w Nowym Jorku. Z kolei w IDEO U Community of Practice rozwijała kompetencje z obszaru kreatywnego przywództwa.
Dzieli się wiedzą projektową ze studentami uczelni w Polsce i za granicą. Jest współautorką cyklicznego badania branży UX i Product Design w Polsce i licznych publikacji naukowych. Współpracowała z korporacjami, instytucjami publicznymi i startup-ami, m.in. Play, Pracuj.pl, Tatrzański Park Narodowy czy iTaxi.
Z zamiłowania jest żeglarką i praktykuje jogę. Posiada patenty jachtowego oraz motorowodnego sternika morskiego, uprawnienia radiooperatora SRC (RYA VHF) oraz certyfikat nauczyciela jogi w stylu Vinyasa and Hatha (RYT 200 Yoga Alliance).

school_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48.png

Szkolenia i webinary, które prowadzę:

  • wkrótce!

share_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48.png

Przykładowe linki:

Mentorzy i Mentorki o podobnym profilu

bottom of page