top of page
Magdalena Hendzelek_edited.png

Magdalena Hendzelek

Obszary Ekspertyzy

UX General

Poziom

Begin | Grow | Leadership

Język

Polski | Angielski

Dostępność

Mentoring on Demand | Mentoring Zespołowy

Znajdź mnie
  • LinkedIn
Historia w DM

Mentorka w 1, 2, 3 oraz 4 edycji

Jak będąc jedyną projektantką w projekcie/ organizacji radzić sobie w budowaniu sensownych produktów z perspektywy biznesu i użytkownika

Jak nie zwariować planując, badając, projektując i zarządzając jednocześnie

Dzięki zainteresowaniu psychologią i tym jak działa człowiek mogę podzielić się z Tobą moimi tipami oraz trikami, które ułatwią Tobie współpracę z różnymi rolami w projektach.

Dowiesz się ode mnie o->

Bio

Klasyczna UX Unicorn z doświadczeniem w wielu branżach i rolach. Współorganizatorka Greenfield Conf, POWUD oraz UX Piwo. Coraz trzeci mentorka w programie Design Mentorship. Od czterech lat pomaga tworzyć i ulepszać biznesowe produkty w skali mniejszych organizacji jak i międzynarodowych korporacji. Praktykantka jednoosobowego działu UX oraz wielka fanka strategii i procesów. Na codzień udowadnia, że jako jednoosobowy dział UX można zdobyć przyjaciół i jednoczyć ludzi o różnych umiejętnościach, którzy pomogą zbudować wartościowe produkty wedle UXowych przykazań. Jej UXowe koniki to: strategia UX, planowanie procesu projektowego, weryfikacja pomysłu, tworzenie modelu biznesowego oraz budowanie relacji „biznes-user-UX”. Fanka psychologii, ekonomii, geopolityki oraz kryptowalut. Stara się zrozumieć jak działają emocje oraz mózg człowieka, by nie tylko lepiej projektować ale przede wszystkim lepiej dogadywać się z innymi.

school_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48.png

Szkolenia i webinary, które prowadzę:

  • wkrótce!

share_FILL0_wght300_GRAD0_opsz48.png

Przykładowe linki:

  • -

Mentorzy i Mentorki o podobnym profilu

bottom of page