Jak zarządzać motywacją
w procesie zmiany?

Bezpłatny webinar

Zdobywanie nowych umiejętności czy też przebranżowienie jest procesem, podczas którego doświadczamy wielu rozpraszaczy pod postacią bodźców zewnętrznych, ale też wewnętrznych jak spadek motywacji.

 

W dzisiejszym świecie uczymy się i oduczamy wielu rzeczy, dlatego warto poznać nasze wewnętrzne mechanizmy.

Webinarium dotknie natury motywacji w procesie zmiany:

asiajpj.jpg

Joanna Flis
Psycholog, Trener, Terapeuta

Naukowiec na Uniwersytecie Szczecińskim. Ekspertka w zakresie pracy nad motywacją, autentycznością, samokontrolą i zarządzaniem zmianą.

Od wielu lat szkoli w zakresie kompetencji miękkich  i popularyzuje naukę wykorzystując narzędzia terapeutyczne oraz narracyjne. Jest ekspertem i superwizorem w wielu organizacjach. Ma doświadczenie w  pracy z klientem biznesowym. W swoim życiu zawodowym pracuje z ludźmi zarówno indywidualnie jak i w grupie, metodami analogowymi oraz online.

W życiu osobistym pasjonatka sportu, historii i wolności. www.joannaflis.pl

 

Chcę zapisać się na ten webinar
11 października 2021 godz. 18:00

Dziękujemy - Jesteśmy u Ciebie na mailu :)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Lenke Design Katarzyna Szczesna, ul Kolejowa 175, 21-200 Parczew, REGON: 061628679 , NIP: 5391511290(dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Katarzyna Szczesna - hej@designmentorship.pl