Zostań 
Mentorem

 

Rola Mentora niesie wiele satysfakcji, ale także jest bardzo wymagająca. Z tego powodu chcemy wspierać Naszych Mentorów w tej podróży.
 

W drugiej edycji jest aż 35 Mentorów i Mentorek!

Zdobywaj umiejętności przyszłości

Może się wydawać, że rola Mentora to tylko przekazywanie zdobytej wiedzy. Nic bardziej mylnego. Wiemy, że sposób przekazywania, komunikacji jest szalenie istotny. Tym bardziej teraz, w świecie online. Dlatego też będziemy Cię wspierać również w Twoim rozwoju - w roli Mentora! Otrzymasz wsparcie z zakresu feedbacku, komunikacji i empatii.

2

Buduj społeczność Mentorów

Chcemy pielęgnować relacje i budować nowe. Dlatego też stawiamy na społeczność w której będzie można się poradzić, skonsultować, ale także współpracować w swoich projektach. Każdy z Mentorów realizuje różne cele, w których Twoje spojrzenie z danego obszaru może być kluczowe. Warto współpracować. "Samemu idzie się prościej, ale wolniej" - pamiętaj o tym :) 

3

Zacznij Inwestować

Wiele osób zastanawia się w co inwestować i jak. Złoty traci na wartości, a ceny nieruchomości szaleją :). A gdyby wykorzystać swoją wiedzę branżową?

Budujemy przestrzeć w której będziesz mógł zainwestować swój czas lub też pieniądze w daną firmę tzw. Venture Design - Stay tuned!

4

Promuj swoją markę osobistą

Umiejętnie dobieramy Mentorów, ponieważ dbamy o jakość organizacji, która została stworzona nie tylko z potrzeb rynkowych, ale też serca!
Chcemy wspierać Twoje działania na Naszych kanałach, grupach czy spotkaniach.

Mentorzy

Nasz mentoring jest "szyty na miarę".
Sprawdź w jakim obszarze chcesz otrzymać wsparcie, a także na jakim poziomie.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • Grupa FB