Wierzymy w siłę mentoringu
w kształtowaniu przyszłość kreatywnych umysłów

‍To właśnie my zajmujemy się budowaniem i rozwijaniem organizacji. Pomagamy Wam doskonalić się w obszarze szerokopojętego designu, biznesu i kulturze feedbacku 360.

Napisz do nas

Zespół

Founder & CEO

Kasia Szczesna

W mojej pracy łączę dwunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, pasję do technologii, zainteresowanie ekonomią behawioralną oraz współpracę z sektorem biznesowym.
Projektuję produkty i usługi, które skupiają się na doświadczeniach klientów i pracowników, przykładając szczególną uwagę do ich zachowań i etyki w kontekście sztucznej inteligencji. Tworzę środowiska rozwojowe i wyboru, opierając się na procesach decyzyjnych.

Product Designer

Justyna Kaźmierczak

Fascynują mnie różnorodne obszary związane z projektowaniem – od kształtowania estetyki i funkcjonalności po wykorzystanie nowoczesnych technologii i edukację. Moja siła tkwi w umiejętności naprawiania i doskonalenia procesów, produktów i usług. Widzę w projektowaniu potencjał do tworzenia realnych zmian, pomogania i przekształcania otaczającego świata w lepsze miejsce.

Nasi Mentorki i Mentorzy

Mówią o nas

Logo ForbesLogo Product DissignLogo Mam StartupLogo Marketing i BiznesLogo Product Dissign

Partnerzy

Opinie

Bardzo polecam Design Mentorship!

Z mentorem poruszaliśmy tematy związane z wyzwaniami, jakie stały przede mną w pracy. Jego doświadczenie okazało się bezcenne dla dobrego zrozumienia procesu i wpływu moim działań na przebieg prac. Dodatkowo w ramach programu mogłam skonsultować się ze specjalistką w obszarze rekrutacji, co przełożyło się na dalszy rozwój mojej kariery i zmianę pracy.

Zdjęcie Mentee Anny Kołoty

Anna Kołota

UX Designerka / Researcherka

Polecam i polecać stale będę!

Najcenniejsze, co możesz dać drugiej osobie to czas, wiedza i inspiracja. Według mnie to najlepsza definicja programu Design Mentorship. Organizacja programu i stale rozwijająca się ofertą. Efektywnie i przyjemnie współpracuje się ze wszystkimi w tym programie.

Zdjęcie Mentorki Martyny Tarnawskiej

Martyna Tarnawska

Mentorka DM

Jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z DM, zwłaszcza z mentorki, z którą świetnie mi się pracowało. Dużo się nauczyłam przechodząc proces projektowy pod jej czujnym okiem. Dużą wartość wnosiły cotygodniowe spotkania z ekspertkami i ekspertami. Widzę, jak DM rozwija się i cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności.

Zdjęcie Mentee Aleksandry Wajs

Aleksandra Wajs

UX Researcherka / Designerka

Znalazłem pierwszą pracę!

Design Mentorship pomógł mi uporządkować wiedzę i stworzyć dużą sieć wartościowych kontaktów. Zaraz po rozpoczęciu programu znalazłem swoją pierwszą wymarzoną pracę 👌

Zdjęcie Mentee Kacpra Żebrowskiego

Kacper Żebrowski

Mentee, UX/UI Designer

Zmieniłam zawód

Udział w programie był dla mnie ważnym krokiem w trakcie zmiany ścieżki zawodowej. Pomógł uporządkować wiedzę, ocenić swoje kompetencje i poznać wiele wartościowych osób ze społeczności DM.

Zdjęcie Mentee Magdy Kaziuk

Magda Kaziuk

UX Researcherka

Właśnie rozpoczynam staż w firmie

Gdyby nie mentoring nie miałabym wystarczającej pewności siebie i zapału do działania. Każdy, kto długo szukał pracy w nowym środowisku prawdopodobnie mnie rozumie. Na szczęście Michał i dziewczyny świetnie sprawdzili się jako trenerzy zagrzewający do walki!

Zdjęcie Mentee Patrycji Czaplińskiej

Patrycja Czaplińska

UX/UI Designerka

Zacząłem jako Mentee

Swoją przygodę z zacząłem jako Mentee. Obecnie sam jestem Mentorem, prowadzę własną agencję i spełniam marzenia. Polecam DM z całego serca 💜

Zdjęcie Mentora Szymona Kordylewicza

Szymon Kordylewicz

Brand Designer, Mentor

Posłuchaj naszego podcastu

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji na witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności aby uzyskać więcej informacji.