Zrób pierwszy krok

Wypełnij formularz aby umówić się z nami na rozmowę.

Napisz nam, na jakim etapie kariery jesteś, jakie masz potrzeby, problemy, cele lub oczekiwania. Uwzględnij to, co uważasz za istotne i pomocne dla nas.
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia!
Prosimy, umów się na rozmowę z poniższego linku:***
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

Przebieg rekrutacji

1

Poznajmy się

Po wypełnieniu formularza spotkamy się w celu omówienia Twoich potrzeb i planów, aby przygotować dla Ciebie propozycję spersonalizowanego mentoringu. Postaramy się zarekomendować odpowiedni pakiet i usługi dodatkowe odpowiednie dla Ciebie*.

*Nie przekażemy Ci wszystkich niuansów podczas jednego spotkania, dlatego na maila otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące wszystkich elementów programu.

2

Zapoznaj się z zasadami i zapłać wpisowe

Po rozmowie, na maila otrzymasz link do regulaminu i płatności wpisowego (200zł)**. W czasie dopełniania formalności, my przygotowujemy dla Ciebie Mentorkę lub Mentora gotowego do współpracy.

**Jeśli rekrutacja przejdzie pomyślnie i zdecydujesz się na mentoring, 200zł wpisowego odejmiemy od pełnej kwoty za program, dzięki czemu nie zmieniamy ostatecznej ceny z cennika.

3

Poznaj Mentora lub Mentorkę i zacznij mentoring

Z zaproponowaną osobą odbędziesz rozmowę (ok. 20-30 min). Poznacie się, omówicie swoje priorytety, potrzeby i kierunki w jakich zmierzacie. Po otrzymanym feedbacku ze strony Mentora podejmujemy decyzję o współpracy i przekazujemy ją Tobie w ciągu 5 dni***. Jeśli wszystko pójdzie dobrze- możecie zaczynać!

***W procesie mentoringu kluczowe jest zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i dobre dopasowanie. Zdarza się, że ten etap powtarzamy. Stawiamy na Perfect Match!

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji na witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności aby uzyskać więcej informacji.